קניות מאמזון ישראל

קניות און ליין הפכו לפופולריות במיוחד, בעיקר כיוון שניתן להשיג דרך הרשת כמעט כל מוצר: החל מקוסמטיקה, דרך בגדים, נעליים ועד למכשירי חשמל גדולים ועוד. אמזון היא החברה הגדולה ביותר בעולם בתחום השופינג ברשת, כאשר המתחרות כמו איביי ועליאקספרס נושפות בעורפה אך לא מצליחות להשתוות אליה באמת. השילוח שמציעה אמזון למוצרים הנמכרים בה, מתאפשר כמעט לכל מדינה בעולם וביניהן ישראל, לעיתים בהגבלות מסוימות. אבל אין ספק בכך שהמחירים בהם נמכרים הפריטים המוצגים באתר הזה הם אטרקטיביים במיוחד ללקוחות, ולכן במקרים רבים ניתן למצוא את אותו הפריט ממש בהבדלי מחירים גדולים, בין חנות אינטרנטית או פיזית בארץ, לעומת העלות שבו הוא יוצע למחירה דרך אמזון.

איך אמזון מאפשרת לקנות כל מוצר שרוצים במחירים ללא תחרות

את דרכה התחילה אמזון באמריקה באמצע שנות התשעים, כחנות מקוונת דרכה ניתן היה להזמין ספרים. עם הזמן פעילותה התרחבה והיא החלה למכור מוצרים מתחומים וקטגוריות שונות, לפתוח את חנות הספרים האלקטרוניים הראשונה, להפעיל אפליקציות ולהציע שירותי מחשוב ענן. אבל מה שהפך את אתר אמזון לאחד מהאתרים בהם גולשים הכי הרבה אנשים בעולם, היא האפשרות לבצע קניות מכל העולם, ולקבלן בתוך זמן קצר תוך שירות אדיב ומחירים זולים באופן יחסי למתחרותיה.

גולשים ישראלים באמזון

ישראל היא מדינה ייחודית בכל הקשור לרכישות דרך האתר אמזון ישראל בעברית, כאשר חלק מהמוכרים אינם מבצעים משלוחים עד לכאן. את עניין השילוח המאתגר לארץ, ניתן "לעקוף" בכמה דרכים, למשל:

  1. הפעלת סינון שיציג מראש באתר האמריקאי רק מוצרים שכן ניתנים לשליחה לישראל. כך ניתן לגלוש כרגיל באתר המקורי, אבל ללא בזבוז זמן, וכל המוצרים שיוצגו למכירה לאחר הסינון אכן יוכלו להישלח לפה.
  2. שימוש באתרי אמזון של מדינות אחרות- לאמזון הגדולה ישנם מספר סניפים בארצות אחרות מלבד ארצות הברית, כמו למשל בגרמניה ובריטניה, אשר מציעים מוצרים הניתנים לשליחה לישראל.

איך מבצעים קניות בפועל דרך אמזון? האתר הוא ידידותי במיוחד למשתמש וקל לתפעול, וגם אם מדובר בניסיון רכישה מקוונת ראשון שלכם- ניתן למצוא באינטרנט מגוון מדריכים המסבירים בצורה נוחה ופשוטה את כל הדרכים ליהנות ממה שאמזון מציעה.