שמירה על עור הפנים חשובה לגברים ונשים בכל הגילאים. היא דורשת מחויבות מסוימת מבחינת שגרת טיפוח, תזונה ופעילות גופנית, אבל בתמורה היא מבטיחה מראה צעיר וחיוני. כדי לשמור על מראה עור הפנים כדאי גם להכיר את הטיפולים הקיימים והיתרונות שלהם.

שמירה על עור הפנים

שימוש בתה ובקפאין

קפאין שנמצא בתוך שקיות תה פשוטות יכול לכווץ את כלי הדם סביב העיניים. בתה יש גם חומר בשם טנין, שתפקידו להזרים את הדם ויחד עם הקפאין להפחית נפיחות ולהרגיע את אזור הפנים. השימוש בתה ובקפאין מבוצע בצורה נוחה ונגישה. כל מה שצריך לעשות הוא להניח שני שקיקי תה בתוך כוס מים רותחים, להוציא את השקיקים להתקררות ולהניח כל שקיק על העין למשך 25 דקות. חזרה על הפעולה פעמיים בשבוע תשיג תוצאות מדהימות בתוך זמן קצר.

כל מה שצריך לדעת על טיפולי מזותרפיה לפנים

עוד דרך לשמור על מראה עור הפנים היא לברר על היתרונות של טיפולי מזותרפיה. אלו טיפולים קוסמטיים שמצעירים את העור וגורמים לו להיראות רענן ובהיר. טיפולי מזותרפיה לפנים כרוכים בהזרקת כמויות קטנות של ויטמינים, הם משפרים את זרימתת הדם והם גם מתאימים לחלקים אחרים בגוף כמו הצוואר והידיים. הטיפול אינו פולשני, לא כרוך בהרדמה כללית ועשוי להקל עלל התכווצויות שרירים.

שתיית מים להשגת מראה זוהר

מראה פנים זוהר הוא פונקציה של תזונה נכונה ושתיית מים. הנה כמה המלצות שיכולות לעזור לשמור על מראה עור פנים כזה:

  • שתו 10-15 כוסות מים ביום
  • ותרו על משקאות ממותקים
  • שתו חצי ליטר מים לפני ואחרי כל פעילות גופנית שגרתית
  • העניקו לעור לחות טבעית עם מוצרי טיפוח מתאימים
  • טשטשו כתמים עם מסיכה ביתית של קליפות הדרים ויוגורט לבן

כפי שניתן לראות, השילוב בין החומרים הפעילים במרכיבי המזון הטבעיים מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך. הוא מומלץ עבור גברים ונשים שרוצים לשמור על מראה פנים חיוני ומתאים גם לבני גיל הזהב. טיפ נוסף בהקשר הזה הוא לפנות לקוסמטיקאית במידה ומוצרי הטיפוח גורמים לתופעות לוואי.