שנים שהמדענים שמים דגש על יתרונות הפעילות הגופנית ותרומתה הגדולה לבריאות הנפש, הגוף. שנים שאנו שומעים גם על תרומתה לכושר המיני. לכן, לא מפתיעה הטענה כי פעילות מינית תקינה ומספקת הינה חיונית ועל פי רוב גם הכרחית לקיום זוגיות מהנה ומוצלחת, ולמעשה היא תורמת לאיכות החיים הכללית. מצבור רחב של מחקרים מדעיים מוכיחים כי ניתן להאריך את תוחלת החיים להפחית דיכאון, חרדה, ומתח נפשי – כל זאת באמצעות פעילות גופנית.

יש קשר ישיר ובלתי נמנע בין אורח חיים בריא לאיכות התפקוד המיני. בין היתר מכיוון שהקפדה על אורח חיים בריא מזמנת לחיינו תזונה נכונה ומאוזנת, אימונים גופניים על בסיס קבוע, ועוד.

בוודאי שמתם לב כי תחושת האושר מוגברת בזמן פעילות גופנית ואתם מרגישים פחות לחוצים כתוצאה מהפעילות. זאת מכיוון שבמוח משוחררים אנדורפינים התורמים לתחושות הטובות. זאת ועוד – גם הדימוי העצמי משתפר, וכל המכלול של גוף-נפש נעשה יעיל וחזק יותר – כל זאת בקרה אנשים שפעילות גופנית קבועה היא הרגל שהם אימצו לחיקם.

סקס, או קיום יחסי מין אם נהיה יותר רשמיים, היא פעילות פיזית מאומצת שתורמת לבריאות הגוף.
אם נעבור על מרכיביו המגוונים של כושר גופני נראה איך כל זה קשור לפעילות בחדר המיטות: סיבולת לב־ריאה, גמישות, סיבולת שרירית, מהירות, קואורדינציה, שיווי משקל – כל אלו מתקיימים בזמן סקס. אכן, הסקס טוב לבריאות והוא לכשעצמו מהווה פעילות גופנית לכל דבר ועניין.

 

התמודדות עם קשיים בתפקוד המיני

לפני קמגרהאבל מה קורה כאשר הגוף "בוגד" או לא מתפקד כצפוי בהקשר של התפקוד המיני, וזאת למרות שאנו עושים פעילות גופנית ושומרים על אורח חיים בריא?

איפשהו בתחילת המאה הנוכחית צצו כדורים העונים על צורך של מליוני גברים כמעט ללא קשר למצב בריאותם והרגלי החיים שלהם. מדובר בגברים בגילאים שונים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני – כגון אין אונות או שפיכה מהירה. לכן הומצאה הויאגרה הנותנת מענה רפואי מתקדם עבור מליוני גברים הסובלים מבעיות אלו. עם השנים הצטרפו אליה "אחיותיה" כגון סיאליס, לויטרה, קמגרה, ואחרות. תכשירים אלו מבוססים על עקרון פעולה דומה אך המולקולות של כל "תרופה" שונים אלו מאלו ולכן תכונות התכשיר שונות. למשל, ג'ל קמגרה הוא חומר הנספג הרבה יותר מהר בהשוואה לויאגרה, משום שהוא נוזלי ומתחיל להיספג עוד בחלל הפה. וכך ג'ל קמגרה מצליח להיספג תוך כרבע שעה בגוף, ולהכין אתכם לשיפור ביצועים במיטה, מתי שתחפצו. בנוסף, יתרון של התרופות החדשות לשיפור התפקוד המיני הוא שבחלק מהמקרים הן אינן מחייבות מרשם מרופא. תחשבו כמה זה יכול להיות מביך ללכת לרופא המשפחה ולהתוודות על בעיה בתפקוד המיני. נכון, זאת לא באמת בושה לסבול מבעיה כזו או לרצות לשפר את הביצועים אבל בכל זאת, גברים רבים היו שמחים להימנע מהחוויה הזו.

לסיכום, בכל דרך שתבחרו, אנו מאחלים לכם חיים בריאים ומספקים – מכל הבחינות 🙂

המאמר באדיבות https://www.xn--6dbe2a9ah.com המציע קמגרה למכירה